Pivovar a Restaurace Marina je ideálním místem pro konání jak menších rodinných oslav či obchodních jednání, tak i větších společenských akcí s celkovou kapacitou 450 míst.

Díky svému umístění v romantickém prostředí na břehu Vltavy je Marina také výborným místem pro konání svatebních hostin. Vzhledem ke svému dispozičnímu řešení nabízí velkou kapacitu míst a nepřeberné množství uspořádání prostoru. V letních měsících je Vám k dispozici i zahrádka s kapacitou 200 míst.

Náš tým kuchařů, specialistů na středomořskou a českou kuchyni Vám a Vašim hostům zajistí nezapomenutelný gastronomický zážitek a naše proškolená obsluha profesionální servis.

Máme zkušenosti s pořádáním eventů různých velikostí a zaměření a při jejich vytváření myslíme na každý detail. Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby v rámci pořádání privátních eventů.

V případě zájmu o prohlídku nebo o zaslání nabídky, neváhejte kontaktovat info@pivovarmarina.cz, naše PR a Event manažerka Vám sestaví nabídku na míru dle Vaších představ a přání.

pripojte se na facebook pro aktuální akce 

Home